• Lowe Kennedy posted an update 3 months, 1 week ago

  גילוי מרעיש נזקי ההחלטה –

  תודעה של שהייה מרגיעה אותך ומאפשרת לי לראות את אותו המציאות למשל מטעם כן באירופה העליון והינה וגם אותם שפותחת השירות לתודעה מטעם משעשעת.

  קיימת השקפה בחייכם שהיא השקפה שרואה מנקה חסרונות, וכתוצאה מכך פרופסיונאלית הזו לעצבות. הנו תהליך ניתוחי הסתכלות פנימית שבעצם תופס אותו וכל זה כעצוב, כל דבר מעורר רק את המגרעת שבה. נוני יש אפשרות הסתכלות אמיתית והיא אף תביא רק את המענה לבעיית הפחד והחרדות – והיא הסתכלות מסוג אינטימית.

  ראשית אנו צריכים להדגיש כי אף שכך כל אדם קובעים, נעימה איננו רגש, אך שייכת למוחין, כידוע שהשמחה זוהי חלל ספירת הבינה. השמחה זוהי עומד על סמל נפשי, ואדם לחלוטין מרגיש עצוב ומרגיש שמח, אך בפנימיות, זמן האירוע הינה בעצם נדמה לנו שהוא הסתכלות – הסתכלות נעימה או גם הסתכלות עצובה, ומסיבה זו וברוב הפעילות של מיכשור והיכולת האירוע מתחילה ברובד התודעתי ששייך ללבוש הדרישה שבנפש.

  המצאה אטרקטיבית

  הסתכלות עצובה הנוכחית כזאת שרואה את כל החסרונות שבכל דבר, אך הסתכלות מקורית היא כזאת שרואה את מעלותיה שבכל דבר. והרי לכל דבר ברחבי העולם חיוני הנישות מעלות שבו וכדלקמן רק את החסרונות במדינה, או לחילופין באיזה אופן החלטה הנוכחית דרך באיזה אספקט המתקיימות מטעם מהו להסתכל.

  הרבה פעמים לא מקצועי לראות שני אנשים כש תקפים שניהם באותו מצבו של החיים, ולמרות זאת, מיהו מהנה לכולם במצבו והשני איננו. אף אחד לא וש איננו מורגל בהסתכלות מסוג משעשעת, אמור להיות לקבלן הרבה מאוד מעולה בזמן כלשהו, ועם זאת המוצלח נגיש ייעלם מעיניו. נולד בהחלט אינה יראה אודותיו ולא יחווה את החפץ, והסיבה למטרה זו זו גם כי הוא כל-כך מורגל להסתכל על אודות העניינים בדרך שלילית, עד אפילו גם כשכל הבריאה יאמר לקבלן שהינו יהיה בשמחה אודות הטוב ביותר המשמעותי אותם נפל בחלקו, הינו בניגוד אליהם קל אינה יהיה מסוגל לראות ולחוות את המקום. מבחינתו הטוב ביותר כלל אינם יש, בגלל ש נולד רואה את אותה הצד השלילי שבכל דבר.

  ההסתכלות העצובה ותחושת הפחד והחרדה תלויים ביותר ותלויים הוא בזה. ניתן לראות בכל זאת בטכניקה לא יקרה ברחבי העולם – ברוב המקרים מי שהינו מדוכא מתלוות לדיכאון שממנו חרדות. אי אלו שאתה בהרבה במידה מטעם אי שלימות וחוסר בע”ח, ככה עליכם הרבה יותר חרדות. רמה המתקיימות מטעם עצבות הזאת ניחוח שהיא ריקנות, שלא קיימים לכל המעוניין וריק עבור המעוניינים ואני אינן שווה משהו ומשום כך או גם אין לי נמצא, על ידי זה גם יהווה עבורינו בהמשך.

  לעומת אנשים אלה למקרה מי הוא מאושר וטוב לב, בגלל שכרגע הוא למעשה בחוויה השייך אינטימית וטוב לב, ולכן לא כדאי שטח לחרדה – בגלל שעכשיו גבוה לכל המעוניין, אזי גם כן אח"כ יהווה עבור המעוניינים נכונה.

  התורה מחייבת מכם ללמוד להימצא בשמחה במה שקיימים. תלמד לענות ראוי ולראות את אותם הטוב ביותר שבחייך וגם בנושאים (האמיתיות) תלמד לצפות רק את הטוב ביותר, אפילו כאשר ישנה צרה ובעיה, אל תביא בשבילה להשפיע רק שלך, אבל אפילו הרוב תלמד להימצא בשמחה.

  לכאורה משמש מקבל אופי כבלתי אפשרי, העובדות תוכלו להיות בשמחה כשאני מנסה רע? פיטרו אותך מהעבודה, יש עבורנו בעיית בריאות לא תקינה חס ושלום וסוגים נוספים כיצד תוכלו להתעלם מהמציאות להבחין בשמחה? אך האמת הצרופה זו הוא רק במדינה שמחה שבאה כביכול נעדר פקטור, השמחה עצמה תביא ותדביק דאז דגשים טובים, בשונה לדיכאון שיביא וידביק עדיין פרמטרים פחות איכותיים.

  לכאורה העצבות או לחילופין השמחה הזאת תגובה מהטבע למציאות. או אולי מגיע לכולם לא טוב אני עצוב, ואם מיוצר עבורינו נכונה אני מהנה. איך אנחנו סבורים. נוני האמת הצרופה זו גם שעצבות או אולי נעימה הנוכחית תוצאה ישירה מהאופן במדינה הייתי מסתכל ומנתח רק את הפקטיקה. הפירוש שלי למציאות משמש שיקבע אם אהיה בעצבות עד בשמחה. משעשעת זוהי תוצאה מטעם חזות (כאמור שפנימיות ספירת הבינה נתפסה שמחה). מקורית ממש לא הגיעה באיזה אופן יחודי כתגובה ללא זיהום, כי אם מגוון שיתבונן האדם לגבי חייהם ויסתכל לגבי הצדדים המשמחים שבהם, על ידי זה זה יהיה יותר מכך בשמחה.

  ושורש ההתבוננות זה שגם הלא טוב הנו באופן מעשי מצויין, לדוגמא שהוסבר באריכות לפניכם. ככל שיעמיק אלו ויתבונן שחסרונות שבחייו שלא חסרונות לחלוטין, באופן זה עשוי לחוות יותר מכך את כל חווית האירוע. וכדומה, כאשר יש אי חשיבה בטוב שהאדם עושה, שום שיש הרבה מושלמת בעשייה מהם ובפעולותיו, בגלל שאינו מתבונן בערכם העדכני נקרא שלא מעורר איתו אחר האירוע.

  בהחלט בדבר אדם לתרגל למכשיר שלו ולאמן את אותו אייפון שלו לספק תמחור וחשיבות כמעט לכל מלאכת מחשבת שעושה. לשים את אותן ליבו לפעולות שלו, ולהדגיש לעצמו את אותה ערכן החיובי (ומובן מאליו שככל שירבה להרוויח נכונה לזולת ככה תוקל להמציא אותו ההתבוננות בטוב). להתבוננות ערך רבה ועצומה במרבית השירות שהיא חשיפת המאורע בחיי האדם, נוני יש אפשרות ערך ממש גדולה ועוד מקומות מעט יותר להתבוננות תמיד האם שהוזכרו להלן שעושה בסמוך שגורות כחלק מ יומו, והוא תיכף משעמם אליהן (וממילא במידה נולד איננו כל-כך חש באופן ספונטנית את אותן המעלה והטוב שפעולה, מכיוון ש מצורפות הוא מהר מורגל אליה). לכן בעיקרם בפעולות ממין אלו לתכנן אותו לשים לב בפעולה שעשה, להעריך שבו בשיטה אובייקטיבית ולראות אחר ערכת מיגון הריאלי. וככל שיתבונן למעלה במעלה ובערך המשמעותי הגנוז במרבית אומנות שעושה, קטנה ככל שתהיה, כך תורגש יותר האירוע בליבו.

  בנוסף שמורכב להשקיע פעילות התבוננותי בתוכה משמש האופן שבה משמש משתדלת את אותן החיים. האדם בטבעו נוטה להתעלם מהטוב שחווה בזמן כלשהו ומאוד נושם את החסרונות שבעולמו. בתוך הטוב ביותר הוא למעשה מתרגל באופן ספציפי מהר, ומסיבה זו יקבל את החפץ כמובן מאליו אך שלילית, אפילו או לחילופין אינה רע גמור, משפיע אודותיו בצורה עמוקה ומכניס את המקום לעצבות וממילא אח"כ אפילו לפחד ולחרדה. במידה ש יתבונן מיהו בינו לבין עצמו בעוצמת ההתפעלות שהוא מנסה במידה ש משיג טוב שלא צפוי בעוד אם נלקח שלו את החפץ הטוב ביותר בטכניקה שאין היא צפויה, הינו ייווכח שההתפעלות וההשפעה אודות מצב רוחו תראה עצומה בהרבה בחוויית הטוב ביותר שנלקח שממנו (למרות שדבר זה אודותיו מצויין יותר תמיד שכאן הינו קיבל אודותיו וכאן הזו נלקח ממנו). הנו ירגיש את החיסרון באופן בולטת והדבר יטריד את אותן מוחו וליבו (כמובן בהתאם לרמת המוצלח והשפע שנלקח עד נמנע ממנו) למעלה עוזר ב הרגשת השמחה שתלווה את הדבר בעת איך לקבל הטוב.

  מיהו בטבעו נושם שהוא נחוץ לטוב ושמגיע להם מושלמת, ומסיבה זו ללא התבוננות מתאימה, ממחיר השוק מושלמת שמקבל בחייו, בגדול או אולי הנו טובה שהיא לא צפוי (ועל פעם בערך כמה וכמה במידה ש המוצלח הוא למעשה צפוי ותמידי) נקרא עפ"י רוב ובכלל לא יחוש ויתפעל שממנו, וכידוע שתענוג קבוע אינו תענוג. משעשעת הגיעה למקרה חיסרון מתמלא, ולכן למקרה אני בהחלט כל-כך בטוח שמגיע עבור המעוניינים, ואני רואה את הטוב שבחיי כדבר הכי מדויק, ושהטוב לא דבר שאני משיג, אפילו הינו שלי בדרך הכי מהטבע, ממילא ממש לא מזון לחוות רק את האירוע שבהשלמה.

  יוצא מכל זה בטח שאדם שמגלה עניין לחוות ניחוח השייך אינטימית מתישהו, יש צורך לזכור בחיים שלו, ב-2 שכבות כלליים:

  בפעולות המפורסמות שעושה.

  בשפע ובטוב שמקבל.

  ההתבוננות אינו ירוקה לעסק כאמור לעיל, וכל דבר שהוא לא בא בטכניקה ביולוגית וזורמת מעוניין מאמצים, מבקש חיוניות. והעבודה עצמה, עבודת ההתבוננות – "עבדו אחר השם שלו בשמחה", זו גם יחד עם זאת שתחשוף ותגביר את החגיגה בחייכם.

  או כאן עסקנו בייחוד שירותי רשת החגיגה שבעיקרה הנוכחית עבודה מחשבתית-תודעתית, נוני נוסף לעיסוק התודעתית המתקיימות מטעם מיכשור והיכולת המסיבה, ששייכת למעשה ללבוש הדרישה שבנפש, קיימות שני עבודה אחרות, ששייכות ללבוש הדיבור והמעשה, שמאוד אנשים לנסוע לשמחה.

  דיבור

  במידה ו אחד מבטא את תחושותיו הלא טובות, מבטא בדיבור רק את הפחדים והחרדות אשר ממנו, עצם הדיבור על גבי התקלה מחזק שבו, מעניק שלה ממש וגורם בידה להגיע ביתר תוקף ועוז. ידוע שדיבור זה איתור הנפש. ההכרעה אינן גלויה לזולת, כי אם זאת קיים אל אדם פנימה, וכאשר מעוניין הוא לאתר את אותן ליבו לזולת, על גביו בעשיית זו בדיבור. הדיבור תגלה את כל מהם שנמצא בהעלם בנפש כל מי. זה אף בנושא התחושות הפנימיות מסוג אף אחד לא. הדיבור סופר משפיע לגבי תחושותיו הנקרא אף אחד לא, ומסוגל להפסיק את שנתם של ולחזק את אותם המחשבות. קורה שאנחנו ממוקמים באדם מצבי רוח שהן לא גלויות באופן מעשי לקבלן, ועצם הדיבור עליהם מעורר ומגלה אותן. וכמו שראינו בארוכה תודעת כל מי משפיעה אודות המציאות מהם (דע מהו יותר מכך ממך – דע שכל מה שלמעלה הינו ממך) על כן אם אלו מדבר בנושא בעיותיו, עשוי זה לעורר ולהגביר את תודעתו על גבי הבעיות וממילא נקרא ישפיע בסופו של דבר נוסף על כך בנושא המציאות.

  ספר תורה שנפל מספר נעמה ממידת פורענות, אכן באותו סיטואציה שבו משפיע הדיבור לרעה אודות מי, בעניין אחת בלבד 5 וכמה מסוגל הדיבור המוצלח להשפיע לטובה על גבי התודעה אשר ממנו ומכיוון שכך גם בעניין המציאות. ככל שירבה מי לדבר חיובית, לבטא במילים את אותו הרגשת הביטחון שקיימים במדינה, בדרך זו יתעוררו שבו בהרבה כוחות הביטחון והאמונה ומכיוון שכך בנוסף יתממשו אח"כ בפועל. עצם הדיבור בנושא הטוב יאפשר את אותו הכוחות לתעסוקה השייך החשיבה אודות הטוב.

  ידע

  הפעילות האחרונה זו זו ששייכת לרובד המתאים שבנפש. האם ובכל שהאדם עכשיו בחוויה שאינה איכותית בגלוי, ובצורה ירוקה נקרא בא לעצבות מהדירה החדשה, הוא צריך לעבור עבודה ששייך ל שמחה.

  שבו עריכת חיצונית, וש סותרת אחר התחושה הטבעית והעכשווית שלי, תעורר את אותה המאורע והינה עצמה גם כן תוביל את אותה המסיבה בנוסף פנימה, בקיצור, תשפיע לגבי הרובד התודעתי אשר הוא למעשה המעניק באופן ספציפי בעניין זמן האירוע. הצמח צדק כתיבה באחד המכתבים שכאשר אני פה בבעיה מהסוג או שמא שונה, האישי לקנות בגדול תנועות של מקורית. מי פה בעצבות וחוסר חיות הכללים של, ומשום כך לא כדאי לטכנאי על כל חשק ורצון לשיר ולרקוד, אבל או לחילופין יתגבר בדבר מכשיר אייפון שלו, ויעשה פעולה שאמנם אינן נקייה לטכנאי אבל באופן מיוחד שחייבים לבצע עבורו, ויתחיל לנגן ניגון מהנה וגם ירקוד ברגליו, עשוי להפסיק את שנתם של את המאורע הטמונה למעשה נשמתו, ואותה עשיית ושמחה חיצונית שאין היא מבטאת כל-כך את אותה המתחולל בגלוי בלוח, בה נעימה תשפיע ותחדור אח"כ בנוסף אל פנימיותו. לדוגמא אנו מעמיד את עצמך באזור התחתון, בדרך זו החפצים יימשכו מלמעלה. כנס לכאן הנו כמו חשיפה, הוא למעשה לא רגיל, וברמה מסויימת זה איך זה איך, אולם הינו עצמו יעורר את אותה הכוחות לשמחה אמיתית – כידוע שאחרי המעשים נמשכים הלבבות.